Klik Klak suspendovan

// Категорије: Инфо |

Како сазнајемо из извора блиских Пентафону, професор Братислав Петровић (међу студентима познатији  као Клик Клак) СУСПЕНДОВАН је са Факултета због повреде радне дисциплине.

Ускоро опширније...
У ишчекивању додатних информација о овом догађају, препоручујемо вам да погледате досије Клик Клак.
На правом сте месту. Не мењајте канал.

ko ne veruje o kakvoj se osobi radi neka proceslja malo arhivu vesti, ja se secam da ga je i univerzitet, a i fakultet kaznjavao nekoliko puta. sigurno nisu to radili bez razloga

Објављено: 23.02.2008 15:56 - ()


0
0
Profesor Bratislav jeste zadnjih godina promenio ophodjenje prema svima. Starije kolege, koje su ga [b]DOBRO [/b]poznavale su me upozoravale urpavo na tu njegovu osobinu prilagodjavanja. Bratislav Petrovic je osoba koja je prevashodno veoma inteligentna. Takodje, profesor je i odlican psiholog. Zna kako kome da pridje i kako nekome da se priblizi. Zadnje vreme se [b]MNOGO [/b]promenio u ophodjenju prema studentima jer zna da mu je pretio [b]OTKAZ [/b]ukoliko bude napravio jos neki ispad. (ranije je psovao, maltretirao i sutirao studente) Covek je okrenuo list videvsi da sa njegovim klasicnim nastupom nema prodju (a sa onakvim nastupom ne bi imao prodju ni u gradskoj chistoci, a kamoli na nekoj akademskoj instituciji) i toboze poceo da brine o studentima. U sustini covek je ostao isti kao sto je i bio. VUK DLAKU MENJA ALI CUD NIKADA!!! a to sve vam dokazuje njegov ispad koji je bio povod za suspenziju. A zasto je suspendovan? nadam se da cete saznati uskoro... nema mesta u ovom komentaru i za to!!!

Објављено: 23.02.2008 15:22 - ()


0
0
Naravno da nisam profesor, samo smatram da nije u redu da se neko godinama lepi za jednog coveka tako ludacki. Bila sam na njegovim predavanjima i lik je ok, istina, nekad pretera, ali ni drugi profesori nisu pretarano fini, pa ih niko ne dira. Slazem se u potpunosti sa Vlacketem.

Објављено: 23.02.2008 15:04 - ()


0
0
Puskice su poznate po tome da vode rat sa Klik-Klakom. Ne znam kakav je bio ranijih godina, ali sada mogu da kazem da je profa bio vise nego korektan. Jeste prozivao i smarao na predavanjima, i to jeste nekad prelazilo granice kulture, ali je na kraju cinio sve samo da nesto student nauci, i molio ga, prakticno, da izadje i odgovara za vecu ocenu. Moja iskustava sa Baticom su pozitivna. P.S. Ne, ovo nije profesor. Proverite IP.

Објављено: 23.02.2008 14:39 - ()


0
0
SMARATE

Објављено: 23.02.2008 14:36 - ()


0
0
Jeste li to vi profesore? :D

Објављено: 23.02.2008 14:33 - ()


0
0
Jel vi imate o necemu pametnijem da pisete i da ovog coveka ostavete na miru? Pisite npr. o lepom vremenu, dogadjanjima na Kosovu..., a ovog coveka ostavite vise na miru, stvarno smarata! Ako neko od vas (sa puskica) nije bio u stanju da polozi t.s., ne morate da huskate i buduce studente trece godine protiv njega!

Објављено: 23.02.2008 14:30 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

13 + 19

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности