Obavestenje za studente IV gid IS

// Kategorije: Info |

Obaveštavaju se studenti IV godine smera Informacioni sistemi da će prve laboratorijske vežbe iz predmeta Projektovanje softvera biti održane 7. marta u salama Računskog centra.
Pre toga, potrebno je da se formiraju grupe, pa je prisustvo na predavanjima 5. marta od 08:15-10:00č u sali Vojne akademije (sala A) OBAVEZNO!!!.

Da li to vazi i za starije generacije, stari program, zna li neko?

Objavljeno: 26.02.2008 11:44 - ()


0
0
u mislima cu biti sa vama

Objavljeno: 24.02.2008 02:53 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

15 + 19

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti