Obavestenje za studente IV gid IS

// Категорије: Инфо |

Обавештавају се студенти IV године смера Информациони системи да ће прве лабораторијске вежбе из предмета Пројектовање софтвера бити одржане 7. марта у салама Рачунског центра.
Пре тога, потребно је да се формирају групе, па је присуство на предавaњима 5. марта од 08:15-10:00ч у сали Војне академије (сала А) ОБАВЕЗНО!!!.

Da li to vazi i za starije generacije, stari program, zna li neko?

Објављено: 26.02.2008 11:44 - ()


0
0
u mislima cu biti sa vama

Објављено: 24.02.2008 02:53 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

2 + 13

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности