Пријава колоквијума за старије студенте – Основи организације
Сви старији студенти могу да полажу испит Основи организације преко колоквијума (2 колоквијума). Студенти који су први пут прва година се НЕ ПРИЈАВЉУЈУ, јер су аутоматски пријављени, а сви остали студенти се морају пријавити за полагање ових колоквијума. Пријава важи и за први и за други колоквијум.
Пријава се може обавити:
1. Слањем маил-а на адресу [email protected]. Обавезно у subject ставити дословно "Пријава за колоквијум", а у маилу САМО написати презиме, име и број индекса, тим редоследом. Погрешно попуњене пријаве се неће разматрати.
2. На вежбама, након излагања можете предати асистенту папир са презименима, именима и бројевима индекса пријављених студената.
Како би на време могли заказати учионице за полагање колоквијума, пријава колоквијума неће бити могућа након среде 26.03.2008. Молимо вас пријавите се на време.
С поштовањем,
Предметни асистенти
Сви старији студенти могу да полажу испит Основи организације преко колоквијума (2 колоквијума). Студенти који су први пут прва година се НЕ ПРИЈАВЉУЈУ, јер су аутоматски пријављени, а сви остали студенти се морају пријавити за полагање ових колоквијума. Пријава важи и за први и за други колоквијум.
Пријава се може обавити:
1. Слањем маил-а на адресу [email protected]. Обавезно у subject ставити дословно "Пријава за колоквијум", а у маилу САМО написати презиме, име и број индекса, тим редоследом. Погрешно попуњене пријаве се неће разматрати.
2. На вежбама, након излагања можете предати асистенту папир са презименима, именима и бројевима индекса пријављених студената.
Како би на време могли заказати учионице за полагање колоквијума, пријава колоквијума неће бити могућа након среде 26.03.2008. Молимо вас пријавите се на време.
С поштовањем,
Предметни асистенти

Постави коментар