Osnovi organizacije - prijava za starije studente

// Категорије: Инфо |
Пријава колоквијума за старије студенте – Основи организације

Сви старији студенти могу да полажу испит Основи организације преко колоквијума (2 колоквијума). Студенти који су први пут прва година се НЕ ПРИЈАВЉУЈУ, јер су аутоматски пријављени, а сви остали студенти се морају пријавити за полагање ових колоквијума. Пријава важи и за први и за други колоквијум.

Пријава се може обавити:

1. Слањем маил-а на адресу [email protected]. Обавезно у subject ставити дословно "Пријава за колоквијум", а у маилу САМО написати презиме, име и број индекса, тим редоследом. Погрешно попуњене пријаве се неће разматрати.

2. На вежбама, након излагања можете предати асистенту папир са презименима, именима и бројевима индекса пријављених студената.

Како би на време могли заказати учионице за полагање колоквијума, пријава колоквијума неће бити могућа након среде 26.03.2008. Молимо вас пријавите се на време.

С поштовањем,

Предметни асистенти
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

10 + 3

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности