Menadžerijada 2008.

// Категорије: Инфо |
Извештај са менаџеријаде:
Завршена је и Менаџеријада 2008. а из Будве нам стиже доста похвала које по небројени пут, величају нашу, далеко познату, катедру за Физичко Васпитање.
Шалу на страну, наши спортисти нас ни овај пут нису изневерили и постигли су завидне резултате:
 - Тенис (женски) прво и друго
 - Тенис (мушки) треће место
 - Кошарка прво место
 - Фудбал прво место
 - Одбојка (женска) прво место
 - Одбојка (мушка) треће место
 - Шах прво и друго место
Једино стонотенисери нису успели да освоје неко од прва 3 места, али надамо се да ће постићи боље резултате следеће године.
Како ФОН ипак није спортски факултет, тамичио се и у знању, а ни на тим пољима нас наши студенти нису изневерили и постигнути су следећи резултати:
 - Дебата прво место
 - Case прво место
 - Квиз знања друго место
Посебно бисмо желели да похвалимо групу студената која се такмичила на Квизу знања, јер (како сазнајемо из извора блиских ПентаФОН-у) су дотични студенти тек на другој години, а већ су постигли завидне резултате. Све похвале!
Честитке заслужено иду и организационом тиму, који се успешно изборио са колосалним задатком координације целе манифестације.
На жалост, да све не може да прође глатко, потврдила је Железница Србије, која је наше студенте враћала читава 23 сата, тако да су сви учесници добили једну ноћ гратис! Такође особље хотела у коме су студенти били смештени, из године у годину, инсистира на остављању личних карата учесника, тако да се увек праве гужве на пријављивању и одјави из хотела. Било је и других, ситнијих, пропуста, на које организациони тим можда јесте могао утицати, али то све није ускраћивало студенте за леп провод.
bilo je vrhunski :)) jedino sto nismo dobili majcice za uspomenu :( jedva cekam sledecu i ako moze ponovo Budva hahah

Објављено: 25.05.2008 19:57 - ()


0
0
Bas je bila smor ova menadzerijada. Sedeo sam kuci i slusao od prijatelja kako se ludo provode. Ali, bice ih valjda jos..... :cool:

Објављено: 25.05.2008 05:49 - ()


0
0
Ej Brreee...........[/b][color=red][/color] ma ne postoji rec koja moze da opise onakvo uzivanje i uspeh, Najbolji smo...[color=darkblue][/color]

Објављено: 25.05.2008 05:40 - ()


0
0
Bas je bio smor na menadzerijadi... :P

Објављено: 25.05.2008 05:06 - ()


0
0
E ova menadzerijada je bila tako karamelicna... zato [b][i]KARAMELAAAAAAA [/i][/b] :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :yo: :yo: :cupavi: :yo: ;) :lol: ;)

Објављено: 25.05.2008 04:21 - ()


0
0
Kad cete slike da postavite?

Објављено: 24.05.2008 22:32 - ()


0
0
mogli smo bar po majicu da dobijemo za uspomenu...

Објављено: 24.05.2008 21:31 - ()


0
0
Ova menadzerijada je bila super.Proveo sam se za sve pare... Samo zeleznica mnogo zeza, 100 godina nas je vracala kuci.Kreteni.

Објављено: 24.05.2008 19:32 - ()


0
0
Bilo je ekstra,dokazali smo da smo najjaci... Sto se propusta tice,oprosteni su,jer nije lako organizovati nesto tako,podjite od sebe,da vi organizujete,di li bi mogli uticati na sve ono(ko je bio zna sta pricam...)

Објављено: 24.05.2008 19:31 - ()


0
0
bilo je do jajajaajajajajjajajajajajjaja

Објављено: 24.05.2008 18:30 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

1 + 18

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности