Objavljen raspored nastave za zimski semestar

// Kategorije: Info |
Objavljen je raspored nastave za zimski semestar naredne školske godine:
- raspored nastave za I godinu
- respored nastave za II godinu
- respored nastave za III godinu
- respored nastave za IV godinu
ovaj vic sa vaspitacicom je crni humor :D :D :D :D :D :P :P :cupavi:

Objavljeno: 26.09.2008 19:35 - ()


0
0
Poslednji dan u obdaništu. Klinci doneli poklone za vaspitačicu, zapakovane u kutije. Prvo dolazi malac kome je tata cvećar. Vaspitačica: -"JAOooo, pa šta je ovo?" Mućka kutiju. -"Da nije cveće?" Klinac, uz osmeh: "Aha!" i pobegne. Dalje, devojčica čiji roditelji su poslastičari. Vaspitačica uzima kutiju, mućka, i opet ista priča. "A ovo? Da nisu kolači?" Devojčica: -"Aha!". Cmokne vaspitačicu, i udalji se. Dalje, dečak čiji ćale drži podrum pića. Donosi mali kutiju, vaspitačica mućka, kad ono poče da kaplje sa strane. V: "A šta li je ovo?" Pokupi prstom one kapljice, lizne, pa će: "Da nije vino?". Mali vrti glavom. Ona lizne još jednu kapljicu. "Viski?" Mali opet vrti glavom. "Pelinkovac?" Mali kaže: "Nije." V: "Pa dobro šta je?" A mali će: "Kučence." :lol:

Objavljeno: 25.09.2008 22:06 - ()


0
0
Poslednji dan u obdaništu. Klinci doneli poklone za vaspitačicu, zapakovane u kutije. Prvo dolazi malac kome je tata cvećar. Vaspitačica: -"JAOooo, pa šta je ovo?" Mućka kutiju. -"Da nije cveće?" Klinac, uz osmeh: "Aha!" i pobegne. Dalje, devojčica čiji roditelji su poslastičari. Vaspitačica uzima kutiju, mućka, i opet ista priča. "A ovo? Da nisu kolači?" Devojčica: -"Aha!". Cmokne vaspitačicu, i udalji se. Dalje, dečak čiji ćale drži podrum pića. Donosi mali kutiju, vaspitačica mućka, kad ono poče da kaplje sa strane. V: "A šta li je ovo?" Pokupi prstom one kapljice, lizne, pa će: "Da nije vino?". Mali vrti glavom. Ona lizne još jednu kapljicu. "Viski?" Mali opet vrti glavom. "Pelinkovac?" Mali kaže: "Nije." V: "Pa dobro šta je?" A mali će: "Kučence." :lol:

Objavljeno: 25.09.2008 22:04 - ()


0
0
Hahahahahah :D Ajmo jos viceva!

Objavljeno: 25.09.2008 20:35 - ()


0
0
Zaustavila dva pandura automobil. Kaze jedan: "Ajde da zapisemo broj tablica pa da proverimo"? "Vazi,ajd ti zapisi sa prednje a ja cu sa zadnje strane" :lol:

Objavljeno: 25.09.2008 19:10 - ()


0
0
Pitaju cigu sta bi radio kad bi slomio ruku na 3 mesta ???? Kaze ciga : "pa ja vise ne bih isao na ta mesta " !!!!!!!!!

Objavljeno: 25.09.2008 19:04 - ()


0
0
Zovu crnogorca na proslavu [b]30 godina[/b] mature, a on odgovara: - Pa đe baš sad u sred ispitnog roka! :P

Objavljeno: 25.09.2008 17:10 - ()


0
0
Koja je slicnost izmedju policajca i prostitutke?.......................... Oboje stoje na ulici i sramote familiju! :D

Objavljeno: 25.09.2008 15:34 - ()


0
0
:) :( :D :P :(( :cool: :zbun: :stid: :zaljubljen: :aaa: :cupavi: :udri: :yo: ;) :fokus: :lol: :ljutko: :bljak: :durisha: :hvala:

Objavljeno: 25.09.2008 14:52 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

13 + 6

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti