Objavljen raspored nastave za zimski semestar

// Категорије: Инфо |
Објављен је распоред наставе за зимски семестар наредне школске године:
- распоред наставе за I годину
- респоред наставе за II годину
- респоред наставе за III годину
- респоред наставе за IV годину
:udri:

Објављено: 25.09.2008 14:51 - ()


0
0
Ide nepismeni vuk sumom i naidje na crvenkapu, i pita je: "Jeli mala crvenkapice, sta to nosish baci?" I crvenkapa baci.

Објављено: 25.09.2008 14:27 - ()


0
0
Jooooooj, sto je dooobar vic!!! A i novijeg je datuma!!!!!!!!!!

Објављено: 25.09.2008 12:54 - ()


0
0
Vic: Zada uciteljica domaci u kome mora da se pojavi i rec ANANAS. Sutradan svi uradili domaci i prozove uciteljica Pericu i pocne on: moj tata je juce primio platu i sve je potrosio "[u]a na nas[/u] " nije ni mislio. :P

Објављено: 25.09.2008 12:30 - ()


0
0
Koliko je do jaja shto imamo raspored a ne znamo da li smo na budzetu ili ne :D I ne znamo koja smo grupa :D skroz su kul :D

Објављено: 25.09.2008 04:37 - ()


0
0
Ucim ovaj uis, oci mi ispale! Zna neko neki dobar vic?

Објављено: 25.09.2008 03:30 - ()


0
0
NOVU ZGRADU SU SAGRADILI SA MOJIH 110000 DINARA. :) NADAM SE DA CE VAM SE SVIDETI,INACE JA SAM I NADGLEDALA RADOVE,IPAK NISU TO MALE PARE :) :) sala mala,dajte malo veselih tema,i onako vise od ucenja sam luda...Poljubac :zaljubljen: :zaljubljen:

Објављено: 25.09.2008 02:35 - ()


0
0
za III god. A koja im je to fora da bez ikakvog obavestenja predmet Simulacija u poslovnom odlučivanju koji je planiran za VI semestar stave u V? Jel zna neko o cemu se radi?

Објављено: 25.09.2008 02:20 - ()


0
0
a koji bi smisao bio da nemamo nastavu u novim amfiteatrima, ako su ih vec izgradili? :cool:

Објављено: 25.09.2008 02:10 - ()


0
0
A da li ste primetili da ćemo izgleda imati nastavu u novoj zgradi? :) U rasporedu pominju neki novi amf. ;)

Објављено: 24.09.2008 23:09 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

4 + 1

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности