ESTIEM organizuje radionicu "Kako napisati CV i Motivaciono pismo". Ako se sa ovim niste do sada susreli, ili čak jeste, ali želite da unapredite svoje znanje onda je ovo prava prilika za vas. 30.10.2008. u 20h (novi amfiteatar 2).
Za radionicu se možete prijaviti na sajtu ESTIEM-a, www.estiem.org.rs

Постави коментар