Tradicionalno FONDIP veče
Dana 29.12.08 (ponedeljak) sa početkom u 19č biće održano tradicionalno FONDIP veče.
Pozivaju se bivši i sadašnji studenti FON-a da dođu i zabave se.
Program večeri će biti podeljen u dva dela:
a) u prvom delu večeri će članovi AKUD-a FON-a izvesti prigodan umetnički program
b) u drugom delu večeri će biti kuvano vino i pečeno kestenje.

Postavi komentar