Традиционално ФОНДИП вече
Дана 29.12.08 (понедељак) са почетком у 19ч биће одржано традиционално ФОНДИП вече.
Позивају се бивши и садашњи студенти ФОН-а да дођу и забаве се.
Програм вечери ће бити подељен у два дела:
а) у првом делу вечери ће чланови АКУД-а ФОН-а извести пригодан уметнички програм
б) у другом делу вечери ће бити кувано вино и печено кестење.

Постави коментар