Традиционално ФОНДИП вече

// Категорије: Инфо |

Традиционално ФОНДИП вече

Дана 29.12.08 (понедељак) са почетком у 19ч биће одржано традиционално ФОНДИП вече.

Позивају се бивши и садашњи студенти ФОН-а да дођу и забаве се.

Програм вечери ће бити подељен у два дела:

а) у првом делу вечери ће чланови АКУД-а ФОН-а извести пригодан уметнички програм
б) у другом делу вечери ће бити кувано вино и печено кестење.

Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

3 + 2

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности