Објављен је коначни распоред за јунски рок, можете га преузети овде. Иако је званична информација да пријаве испита почињу од понедељка, можете је обавити већ сада на сајту ФОН-а.
Занимљиво је то да је након доброг прелиминарног распореда објављен, не тако добар, коначни. Такође, већ неколико задњих рокова, продекан за наставу не мења термине оних испита које су студенти пријављивали као лоше, већ оних који су били "добри". И даље нам није јасно да ли студент-продекан Марин Јовановић савесно обавља своју функцију и штити интересе свих студената или само формално држи ту титулу. Надамо се да ће искористити своју позицију и учинити нешто да побољша распоред (на основу жалби студената), а такође верујемо да би сви студенти желели да се пракса састављања лоших распореда не настави и у следећим роковима.
Konačni raspored za junski rok
cujete li vi sebe? Nikako mi nije jasno da apsolutno svaki put kad izadje raspored vama nesto ne valja. Treba shvatiti da ne moze svima da se udovolji. Koliko tek ima ispita, nas studenata...treba sve to uklopiti. Zato malo vise ucite, a malo manje kukajte jer to nam je sto nam je. I ja sam imao par zamerki na raspored, ali to se nece promeniti tako da stvarno ne vidim svrhu kukanja.
Објављено: 28.05.2008 01:25 - ()
ne znam o cemu pricas... za sada sam dao sve u roku i jedan apsolventski stazh...
ne znam ni jednog studenta koji je zavrsio faks, a da [u]nije[/u] upisao apsolventski staz!
Објављено: 27.05.2008 03:07 - ()
[size=18][color=red]Da li neko zna koliko tacno ispita iz prve god,treceg semestra i ovog se moze prijaviti u junu???[/color][/size]
Објављено: 27.05.2008 00:41 - ()
Ja sam cuo da nije ogranicen broj ispita iz koji se mogu prijaviti iz 1. semestra?! Da li neko zna prave i sigurne informacije?
Објављено: 26.05.2008 23:50 - ()
ako ti na netu nije prijavio nikakvu greshku, to ne znachi da ce ti prijava proci!
zovi studentsku sluzbu na 3950810 i pitaj da li moze... (mada nemojte ni njima verovati 100%, desavalo se da i oni grese, jbg, ko radi taj i gresi...)
Објављено: 26.05.2008 22:59 - ()
mislim da moze, ja sam prijavio preko interneta verovatnocu koja je inace iz prvog semestra i nije prijavio nikakvu gresku..... :hvala:
Објављено: 26.05.2008 20:48 - ()
nama na drugoj godini ISIT-a su strpali tri ispita u 4 dana......veselo.....
Ma ekstra je raspored nego vi to jos uvek niste skontali.... :lol: :lol: :lol:
Објављено: 26.05.2008 19:43 - ()

Постави коментар