košarkaši prvaci

// Kategorije: Info |
Studentska reprezentacija Beograda (koja broji i 4 košarkaša sa FON-a (Stanarević Vladimir, Micić Filip, Živanović Uroš i Bugarin Miloš) je osvojila prvo mesto u košarci na Kupu Univerziteta. U teškoj konkurenciji (Prištinski, Niški, Kragujevački i Novosadski univerzitet), naši momci su predvodili Beogradski Univerzitet skroz do pobede! Sve čestitke!
DA SE ZNA !!!!!!!!!! BG RULES !!!! BRAVO MOMCI !!!!

Objavljeno: 27.11.2007 13:24 - ()


0
0
Bravo Bugare!!! :yo: :yo: :yo:

Objavljeno: 26.11.2007 10:53 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

5 + 20

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti