Studentska reprezentacija Beograda (koja broji i 4 košarkaša sa FON-a (Stanarević Vladimir, Micić Filip, Živanović Uroš i Bugarin Miloš) je osvojila prvo mesto u košarci na Kupu Univerziteta. U teškoj konkurenciji (Prištinski, Niški, Kragujevački i Novosadski univerzitet), naši momci su predvodili Beogradski Univerzitet skroz do pobede! Sve čestitke!košarkaši prvaci
Studentska reprezentacija Beograda (koja broji i 4 košarkaša sa FON-a (Stanarević Vladimir, Micić Filip, Živanović Uroš i Bugarin Miloš) je osvojila prvo mesto u košarci na Kupu Univerziteta. U teškoj konkurenciji (Prištinski, Niški, Kragujevački i Novosadski univerzitet), naši momci su predvodili Beogradski Univerzitet skroz do pobede! Sve čestitke!
Postavi komentar