košarkaši prvaci

// Категорије: Инфо |
Студентска репрезентација Београда (која броји и 4 кошаркаша са ФОН-а (Станаревић Владимир, Мицић Филип, Живановић Урош и Бугарин Милош) је освојила прво место у кошарци на Купу Универзитета. У тешкој конкуренцији (Приштински, Нишки, Крагујевачки и Новосадски универзитет), наши момци су предводили Београдски Универзитет скроз до победе! Све честитке!
DA SE ZNA !!!!!!!!!! BG RULES !!!! BRAVO MOMCI !!!!

Објављено: 27.11.2007 13:24 - ()


0
0
Bravo Bugare!!! :yo: :yo: :yo:

Објављено: 26.11.2007 10:53 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

2 + 3

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности