Na nedavnom Univerzitetskom prvenstvu Srbije u streljaštvu, šahu i stonom tenisu, koje je održano 8. decembra u Beogradu, u prostorijama FDU, muška streljačka ekipa Beogradskog univerziteta je zauzela prvo mesto.
Članovi ekipe su:
- Slaviša Jovanović Medicnski fakultet (pojedinačni plasman: 1. mesto)
- Đorđe Đuričić FON (pojedinačni plasman: 2. mesto) i
- Marko Babić sa Bogoslovskog fakulteta (pojedinačni plasman: 5. mesto)

Članovi ekipe su:
- Slaviša Jovanović Medicnski fakultet (pojedinačni plasman: 1. mesto)
- Đorđe Đuričić FON (pojedinačni plasman: 2. mesto) i
- Marko Babić sa Bogoslovskog fakulteta (pojedinačni plasman: 5. mesto)


Postavi komentar