Šah i resto

// Kategorije: Info |
Na nedavnom Univerzitetskom prvenstvu Srbije u streljaštvu, šahu i stonom tenisu, koje je održano 8. decembra u Beogradu, u prostorijama FDU, muška streljačka ekipa Beogradskog univerziteta je zauzela prvo mesto.
Članovi ekipe su:
- Slaviša Jovanović Medicnski fakultet (pojedinačni plasman: 1. mesto)
- Đorđe Đuričić FON (pojedinačni plasman: 2. mesto) i
- Marko Babić sa Bogoslovskog fakulteta (pojedinačni plasman: 5. mesto)

Bravo Djole. Pravo u centar! :aaa:

Objavljeno: 27.12.2007 16:56 - ()


0
0
ovaj desno sigurno a za ovu dvojicu ne znam

Objavljeno: 26.12.2007 21:58 - ()


0
0
A koji je od ovih snajperista sa FON-a?

Objavljeno: 26.12.2007 21:03 - ()


0
0
A koji je od ovih snajperista sa FON-a?

Objavljeno: 26.12.2007 21:03 - ()


0
0
[b]Sam pogled na ova odlucna lica govori sve...Pogotovo mi je simpatican ovaj decko u sredini... :udri: [/b]

Objavljeno: 26.12.2007 20:55 - ()


0
0
Svaka cast!!!!!!!! :D

Objavljeno: 26.12.2007 19:46 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

14 + 5

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti