На недавном Универзитетском првенству Србије у стрељаштву, шаху и стоном тенису, које је одржано 8. децембра у Београду, у просторијама ФДУ, мушка стрељачка екипа Београдског универзитета је заузела прво место.
Чланови екипе су:
- Славиша Јовановић Медицнски факултет (појединачни пласман: 1. место)
- Ђорђе Ђуричић ФОН (појединачни пласман: 2. место) и
- Марко Бабић са Богословског факултета (појединачни пласман: 5. место)

Чланови екипе су:
- Славиша Јовановић Медицнски факултет (појединачни пласман: 1. место)
- Ђорђе Ђуричић ФОН (појединачни пласман: 2. место) и
- Марко Бабић са Богословског факултета (појединачни пласман: 5. место)


Постави коментар