"Гоша" најбољи извозник у 2007.

// Категорије: Инфо |
Најбољи извозник у 2007. години, према избору Агенције за страна улагања и промоцију извоза (СИЕПА), је ФШВ "Гоша". Фабрика шинских возила из Смедеревске Паланке постала је у јануару ове године чланица групације словачке компаније ЖОС "Трнава" и повећала извоз за више од 60 одсто у односу на лане, пре свега у земље Европске уније.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

7 + 11

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности