Izmene u januarskom roku

// Kategorije: Info |

Nakon očajnog preliminarnog rasporeda za januar i njegove nimalo bolje verzije u vidu konačnog rasporeda, stižu i prve izmene:

 - pismeni ispit iz predmeta Arhitekture računara i operativni sistemi i Organizacija računara i operativni sistemi planiran za 19.01.2008. u 11:30 časova, biće održan 21.01.2008. u 18:15 časova

 - ispit iz predmeta Odnosi s javnošću biće održan 30.01.2008. u 10:00 časova.

koja je razlika izmedju R-S i J-K flip-flopa

Objavljeno: 19.01.2008 13:55 - ()


0
0
A super ja imam 3 ispita u danu. Marine pogresili smo definitivno glasajuci za tebe!!! Ne igras vise fudbal sa nama :udri: :durisha: :durisha: :durisha:

Objavljeno: 04.01.2008 02:34 - ()


0
0
Mislim da je vrlo ruzno i nepromisljeno sa njihove strane to sto su Teoriju sistema stavili na pocetak roka. Na kraju ce se zbog lose prolaznosti ponovo kriviti profesor, a uprava proci bez ikakvog snosenja odgovornosti. Mislim da bi taj ispit trebalo pomeriti bar za jos nedelju dana. Ne znam ko moze uporedo spremati sisteme, i ici na fax. Ako se ovo ne promeni, sledi protest...

Objavljeno: 03.01.2008 21:07 - ()


0
0
:udri: a jos sto su fino poveli racuna i o tome da Sv Jovan, jedna od najvecih slava u srbiji, pada u sred ispitnog roka.... ma to nema veze..... :fokus: :udri:

Objavljeno: 02.01.2008 15:36 - ()


0
0
Ma da mi je naci te sto su trazili da april bude u februaru.............

Objavljeno: 29.12.2007 21:50 - ()


0
0
pa sta se sad koj moj bunite hteli ste februar eto vam ga, pa kako si mislio da uklope toliko ispita u 2 nedelje ako oces da se bunis zbog februara, koji je vracen, onda ti se pridruzujem

Objavljeno: 28.12.2007 01:27 - ()


0
0
imam dva pismena isti dan i tri usmena koja su stavljena u 2 dana....i tako...oce neko da se buni...rok traje 14 dana...oce neko da se buni...posle pocinje februar,odma...oce neko da se buni...AJ BRE DA SE BUNIMO

Objavljeno: 27.12.2007 19:30 - ()


0
0
Samo ne dirajte operaciona!! Za razliku od prethodnog roka (4 dana), u ovom je rastojanje od tacke [b]P[/b] do tacke [b]U[/b] cak [b]10 dana[/b] !!! Dovoljno za obnavljanje.... :D

Objavljeno: 26.12.2007 22:18 - ()


0
0
30.01.2008. je i ispit iz finansija, extra Dva ispita za jedan dan!!!

Objavljeno: 26.12.2007 21:42 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

5 + 20

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti