Након очајног прелиминарног распореда за јануар и његове нимало боље верзије у виду коначног распореда, стижу и прве измене:
- писмени испит из предмета Архитектуре рачунара и оперативни системи и Организација рачунара и оперативни системи планиран за 19.01.2008. у 11:30 часова, биће одржан 21.01.2008. у 18:15 часова
- испит из предмета Односи с јавношћу биће одржан 30.01.2008. у 10:00 часова.
Izmene u januarskom roku
A super ja imam 3 ispita u danu. Marine pogresili smo definitivno glasajuci za tebe!!! Ne igras vise fudbal sa nama :udri: :durisha: :durisha: :durisha:
Објављено: 04.01.2008 02:34 - ()
Mislim da je vrlo ruzno i nepromisljeno sa njihove strane to sto su Teoriju sistema stavili na pocetak roka. Na kraju ce se zbog lose prolaznosti ponovo kriviti profesor, a uprava proci bez ikakvog snosenja odgovornosti. Mislim da bi taj ispit trebalo pomeriti bar za jos nedelju dana. Ne znam ko moze uporedo spremati sisteme, i ici na fax.
Ako se ovo ne promeni, sledi protest...
Објављено: 03.01.2008 21:07 - ()
:udri:
a jos sto su fino poveli racuna i o tome da Sv Jovan, jedna od najvecih slava u srbiji, pada u sred ispitnog roka.... ma to nema veze..... :fokus:
:udri:
Објављено: 02.01.2008 15:36 - ()
Ma da mi je naci te sto su trazili da april bude u februaru.............
Објављено: 29.12.2007 21:50 - ()
pa sta se sad koj moj bunite hteli ste februar eto vam ga, pa kako si mislio da uklope toliko ispita u 2 nedelje
ako oces da se bunis zbog februara, koji je vracen, onda ti se pridruzujem
Објављено: 28.12.2007 01:27 - ()
imam dva pismena isti dan i tri usmena koja su stavljena u 2 dana....i tako...oce neko da se buni...rok traje 14 dana...oce neko da se buni...posle pocinje februar,odma...oce neko da se buni...AJ BRE DA SE BUNIMO
Објављено: 27.12.2007 19:30 - ()
Samo ne dirajte operaciona!!
Za razliku od prethodnog roka (4 dana), u ovom je rastojanje od tacke [b]P[/b] do tacke [b]U[/b] cak [b]10 dana[/b] !!!
Dovoljno za obnavljanje.... :D
Објављено: 26.12.2007 22:18 - ()

Постави коментар