Tulumovanje na FON-u

// Kategorije: Info |
U sredu 28.05., sa početkom u 19 časova, FON organizuje proslavu povodom velikog uspeha koji su zabeležili naši studenti u toku ove školske godine (Imagine Cup, Menadžerijada, Turnir "5 Lopti", VIP Studenti...). Druženje će okupiti studente, zaposlene, medije, kao i kompanije sa kojim je FON imao priliku da sarađuje u proteklom periodu.
jeeeeeeee :yo: :yo: :yo:

Objavljeno: 28.05.2008 05:09 - ()


0
0
[b]Sta reci svi smo pozvani, druzenje na faksu, cool zabava!!![/b][color=red][/color]

Objavljeno: 28.05.2008 04:13 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

1 + 17

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti