Tulumovanje na FON-u

// Категорије: Инфо |
У среду 28.05., са почетком у 19 часова, ФОН организује прославу поводом великог успеха који су забележили наши студенти у току ове школске године (Imagine Cup, Менаџеријада, Турнир "5 Лопти", VIP Студенти...). Дружење ће окупити студенте, запослене, медије, као и компаније са којим је ФОН имао прилику да сарађује у протеклом периоду.
jeeeeeeee :yo: :yo: :yo:

Објављено: 28.05.2008 05:09 - ()


0
0
[b]Sta reci svi smo pozvani, druzenje na faksu, cool zabava!!![/b][color=red][/color]

Објављено: 28.05.2008 04:13 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

6 + 14

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности