Upis smerova...

// Kategorije: Info |

Kao što smo već javili kvota za upis smera Informacioni sistemi i tehnologije je popunjena. Svi studenti koji žele da upišu ovaj smer moći će da upišu u statusu samofinansirajućeg. Studenti koji su dali uslov samo za smer IST moći će da upišu u statusu budžetskog studenta i smerove na kojima ostane slobodnih mesta. Upis studenata koji su u gore navedenim situacijama je 20.10. (Ponedeljak).

Marko ja bih ti rado ucinila to ali ja zelim na menadzment a ne na operacioni! :stid: :((

Objavljeno: 28.10.2007 13:29 - ()


0
0
Milice evo ja sam na operacionom ali imam uslov za isit i hocu na taj smer. Ako hoces mozemo nekako zajedno da odemo pa da umesto tebe ja upadnem posto bi mi to extra znacilo.

Objavljeno: 28.10.2007 00:59 - ()


0
0
Tesko da moze 20-og......mozda 29.10 :lol:

Objavljeno: 27.10.2007 18:11 - ()


0
0
[color=darkred]Ja sam se sad u oktobru upisala na ISiT na teret budzeta ali hocu da se prebacim na smer ME sad!!!! Inace imam uslov samo za ISiT zato sam ih iu upisala! DA LI NEKO ZNA DA LI JA MOGU SAD U PONEDELJAK DA UPISEM ME AKO SE NE POPUNE KVOTE???[/color]

Objavljeno: 27.10.2007 17:35 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

7 + 20

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti