Kao što smo već javili kvota za upis smera Informacioni sistemi i tehnologije je popunjena. Svi studenti koji žele da upišu ovaj smer moći će da upišu u statusu samofinansirajućeg. Studenti koji su dali uslov samo za smer IST moći će da upišu u statusu budžetskog studenta i smerove na kojima ostane slobodnih mesta. Upis studenata koji su u gore navedenim situacijama je 20.10. (Ponedeljak).
Upis smerova...
Marko ja bih ti rado ucinila to ali ja zelim na menadzment a ne na operacioni! :stid: :((
Objavljeno: 28.10.2007 13:29 - ()
Milice evo ja sam na operacionom ali imam uslov za isit i hocu na taj smer. Ako hoces mozemo nekako zajedno da odemo pa da umesto tebe ja upadnem posto bi mi to extra znacilo.
Objavljeno: 28.10.2007 00:59 - ()

Postavi komentar