Као што смо већ јавили квота за упис смера Информациони системи и технологије је попуњена. Сви студенти који желе да упишу овај смер моћи ће да упишу у статусу самофинансирајућег. Студенти који су дали услов само за смер ИСТ моћи ће да упишу у статусу буџетског студента и смерове на којима остане слободних места. Упис студената који су у горе наведеним ситуацијама је 20.10. (Понедељак).
Upis smerova...
Marko ja bih ti rado ucinila to ali ja zelim na menadzment a ne na operacioni! :stid: :((
Објављено: 28.10.2007 13:29 - ()
Milice evo ja sam na operacionom ali imam uslov za isit i hocu na taj smer. Ako hoces mozemo nekako zajedno da odemo pa da umesto tebe ja upadnem posto bi mi to extra znacilo.
Објављено: 28.10.2007 00:59 - ()

Постави коментар