Дејан Цветковић на ФОН-у

// Категорије: Инфо |
У понедељак, 1. децембра у 14 часова у амфитеатру 015 одржаће се предавање Дејана Цветковића, Microsoft партнер менаџера за централну и источну Европу.
Тема предавања биће „Нова улога ИТ менаџера”. Ово предавање биће друго у низу планираних за овај семестар у оквиру пројекта „Лидери на ФОН-у”, Центра за развој каријере ФОН-а. Пријаве  за ВИП места као и више информација можете наћи на web страници Центра за развој каријере ФОН-а.
 
I kakvi su pokloni bili??

Објављено: 01.12.2008 22:46 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

15 + 18

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности