Ekskluzivno:
Svi ispiti zakazani za 03.02. se, zbog izbora, odlažu za 4.2. i 5.2. Tačan raspored će biti naknadno objavljen.
Pomeranje ispita
[size=18][/size] kakvo glasanje?
Zasto 3.???
Stvarno nisam u toku..ako neko moze naka pojasni .. hvala..
Objavljeno: 30.01.2008 12:15 - ()
niko nece da "na ovaj nachin dodje do glasova" nego je previlo da MORA da se omoguci SVIM ljjudima da obave svoje gradjansko pravo, ako to zele!!!
Objavljeno: 29.01.2008 22:13 - ()
[color=darkred][/color][size=18][/size]
strasno je sto politicari na ovaj nacin zele da dodju do glasova :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:
Objavljeno: 29.01.2008 13:26 - ()
Ja verujem da u tom NN veci ima nesto neopisivo, mracno... To su neki mali ljudi koji cimaju, vuku...
Ma nek se oni malo... u 3 lepe... A sto nam APRIL pocinje 8.februara to nikom nista. E i treba kad svi cutite i srecni ste kada vam kao daju 1 dan odmora. Videcete kao ce izgledati 4. i 5. feb... :) hahaha :) SRECNO :udri:
Objavljeno: 29.01.2008 01:00 - ()

Postavi komentar