Pomeranje ispita

// Категорије: Инфо |

Ексклузивно:
Сви испити заказани за 03.02. се, због избора, одлажу за 4.2. и 5.2. Тачан распоред ће бити накнадно објављен.

[size=18][/size] kakvo glasanje? Zasto 3.??? Stvarno nisam u toku..ako neko moze naka pojasni .. hvala..

Објављено: 30.01.2008 12:15 - ()


0
0
niko nece da "na ovaj nachin dodje do glasova" nego je previlo da MORA da se omoguci SVIM ljjudima da obave svoje gradjansko pravo, ako to zele!!!

Објављено: 29.01.2008 22:13 - ()


0
0
[color=darkred][/color][size=18][/size] strasno je sto politicari na ovaj nacin zele da dodju do glasova :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:

Објављено: 29.01.2008 13:26 - ()


0
0
Ja verujem da u tom NN veci ima nesto neopisivo, mracno... To su neki mali ljudi koji cimaju, vuku... Ma nek se oni malo... u 3 lepe... A sto nam APRIL pocinje 8.februara to nikom nista. E i treba kad svi cutite i srecni ste kada vam kao daju 1 dan odmora. Videcete kao ce izgledati 4. i 5. feb... :) hahaha :) SRECNO :udri:

Објављено: 29.01.2008 01:00 - ()


0
0
life is a bitch and then you die

Објављено: 29.01.2008 00:48 - ()


0
0
IMam isPit 2-og i iMaM 4-oG...ooooOoooOOooooOooj koji sAm jA BaKSuZ!!! :udri:

Објављено: 28.01.2008 22:41 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

1 + 5

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности