Prijava ispita za aprilski rok

// Kategorije: Info |
Počela je prijava ispita za aprilski ispitni rok.
Prijava traje do 5. februara.
jao bre klinci sto ste dosadni vise sa tim kukanjem oko februara..nezamislivo je koliko ste glupi!april je totalna katastrofa,to znaju stariji studenti koji su iskusili i april i februar! u aprilu se istovremeno odrzavaji i ispiti i predavanja i kolokvijumi,pa vi probajte da postignete sve,ako ste trostruke licnosti!!! Kakvi maloumni ljudi,ne mogu da verujem!!!

Objavljeno: 06.02.2008 17:00 - ()


0
0
ja sam tek danas saznao da je ovaj aprilsku rok u FEBRUARU!!! sjebaše me al onako do koske. hvala upravi FONa što mi i ovako jadno studiranje dodatno sjebava. januar i februar su UBEDLJIVO 2 NAJGORA roka!

Objavljeno: 04.02.2008 23:02 - ()


0
0
A ima li drugi rok za prijavljivanje aprila sem ovog do 5 februara???Jel zna neko to da mi odgovori??? :zbun:

Objavljeno: 04.02.2008 05:04 - ()


0
0
TI SI MOJ IDOL!!!! Hajde da uchimo zajednoooo!!!!

Objavljeno: 29.01.2008 16:49 - ()


0
0
Super, taman imam 2 i po meseca do APRILA da spremim ispit... :fokus: :zbun: :aaa:

Objavljeno: 28.01.2008 17:25 - ()


0
0
:cupavi: .

Objavljeno: 28.01.2008 16:57 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

11 + 17

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti