Prijava ispita za aprilski rok

// Категорије: Инфо |
Почела је пријава испита за априлски испитни рок.
Пријава траје до 5. фебруара.
jao bre klinci sto ste dosadni vise sa tim kukanjem oko februara..nezamislivo je koliko ste glupi!april je totalna katastrofa,to znaju stariji studenti koji su iskusili i april i februar! u aprilu se istovremeno odrzavaji i ispiti i predavanja i kolokvijumi,pa vi probajte da postignete sve,ako ste trostruke licnosti!!! Kakvi maloumni ljudi,ne mogu da verujem!!!

Објављено: 06.02.2008 17:00 - ()


0
0
ja sam tek danas saznao da je ovaj aprilsku rok u FEBRUARU!!! sjebaše me al onako do koske. hvala upravi FONa što mi i ovako jadno studiranje dodatno sjebava. januar i februar su UBEDLJIVO 2 NAJGORA roka!

Објављено: 04.02.2008 23:02 - ()


0
0
A ima li drugi rok za prijavljivanje aprila sem ovog do 5 februara???Jel zna neko to da mi odgovori??? :zbun:

Објављено: 04.02.2008 05:04 - ()


0
0
TI SI MOJ IDOL!!!! Hajde da uchimo zajednoooo!!!!

Објављено: 29.01.2008 16:49 - ()


0
0
Super, taman imam 2 i po meseca do APRILA da spremim ispit... :fokus: :zbun: :aaa:

Објављено: 28.01.2008 17:25 - ()


0
0
:cupavi: .

Објављено: 28.01.2008 16:57 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

12 + 20

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности