Генерални директор Trayal-a Петар Петров најавио је да ће у ту фирму ове године бити уложено 17 милиона евра. Те инвестиције треба да резултирају повећањем производње у фабрикама гума више од 60 одсто, рекао је Петров у Крушевцу, у разговору с новинарима који су у посети Србији као гости компаније Брикел из Бугарске. Петров је навео да су бугарски инвеститори у куповину петнаестак српских фирми уложили око 100 милиона евра. Он је додао да је у Trayal у првој години по приватизацији фабрике уложено 11 од укупно 25 милиона евра, колико су обавезе из купопродајног уговора.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!

Постави коментар