Motorola се поделила на две компаније

// Категорије: Инфо |
Борд директора компаније Motorola је донео одлуку о дељењу компаније на два дела. Нове компаније ће бити Motorola Mobile Devices и Motorola Broadband & Mobility Solutions. Mobile Devices одељење ће се фокусирати на дизајнирање, производњу и продају мобилних телефона и других мобилних уређаја. Broadband & Mobility Solutions одељење ће покривати корпоративне сегменте, укључујући и послове са владом, службама безбедности, јавним и приватним мрежама и тако даље.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

0 + 0

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности