Државни секретар за туризам Горан Петковић изјавио је јуче да је ове године за развој туристичке инфраструктуре у Србији планирано 1,22 милијарде динара. Петковић је на састанку са представницима општина којима ће бити додељена та средстава казао да је циљ финансирања туристичке инфрастуктуре бржи развој туризма и подстицање нових инвестиција. Највише средстава биће усмерено у развој Старе планине - 389 милиона динара, Копаоник ће добити 195,3 милиона динара а Доње Подунавље - 158,2 милиона динара, где ће бити финансирана и изградња центра на Виминацијуму.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!

Постави коментар