Radna subota

// Kategorije: Info |

U subotu 29.03.2008. godine, održavaće se nastava za prvu i drugu godinu po rasporedu za PETAK.

Sreca pa sam ja treca godina :P :P :P :P :P

Objavljeno: 28.03.2008 23:18 - ()


0
0
ni ja ne idem petkom na fax :yo: :yo: :yo: :yo: :yo:

Objavljeno: 28.03.2008 18:18 - ()


0
0
Sreca pa petkom nemam nastavu. :yo:

Objavljeno: 28.03.2008 16:23 - ()


0
0
Subotnje druzenje na fon-u Pravo je uzivanje za izbegavanje...

Objavljeno: 28.03.2008 15:10 - ()


0
0
mogli ste da nam bacite i radnu nedelju, uzeleo sam se principa programiranja. Ni radni Uskrs ne bi bio losh :udri:

Objavljeno: 28.03.2008 15:00 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

6 + 6

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti