Radna subota

// Категорије: Инфо |

У суботу 29.03.2008. године, одржаваће се настава за прву и другу годину по распореду за ПЕТАК.

Sreca pa sam ja treca godina :P :P :P :P :P

Објављено: 28.03.2008 23:18 - ()


0
0
ni ja ne idem petkom na fax :yo: :yo: :yo: :yo: :yo:

Објављено: 28.03.2008 18:18 - ()


0
0
Sreca pa petkom nemam nastavu. :yo:

Објављено: 28.03.2008 16:23 - ()


0
0
Subotnje druzenje na fon-u Pravo je uzivanje za izbegavanje...

Објављено: 28.03.2008 15:10 - ()


0
0
mogli ste da nam bacite i radnu nedelju, uzeleo sam se principa programiranja. Ni radni Uskrs ne bi bio losh :udri:

Објављено: 28.03.2008 15:00 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

20 + 3

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности