Produzen rok za zavrsavanje faxa...

// Kategorije: Info |
Kako saznajemo, Uprava FON-a je produžila rok za završetak fakulteta do 31.03.2008, onim studentima koji su fakultet trebali da završe do 31.12.2007 god..
Na ovaj način studenti, koji su upisali fakultet 2001 i ranije, imaju još malo ''fore'' da završe fakultet po starim nastavnim planovima i programima. Nadamo se da će u međuvremenu Skupština Srbije izmeniti zakon i ovaj rok pomeriti na 2011..
Da li će biti produžen rok za završetak master studija?

Objavljeno: 14.01.2008 10:29 - ()


0
0
Puskice treba da budu brz i tacan informativni servis za studente. Brzina objavljivanja vesti i njena tacnost su nam uvek prioritet. U narednom periodu pokusacemo da tome dodamo i pravopisnu ispravnost... Hvala na sugestijama. Uvek sa Vama, Puskice.

Objavljeno: 30.12.2007 23:52 - ()


0
0
P.S. Znam da mi druga rečenica nije upitna nego potvrdna. :P Greška u brzini.

Objavljeno: 30.12.2007 21:23 - ()


0
0
@ milojica Iskuliraj malo OK??? Kad budeš imao sajt na kome će da se objavljuju informacije SAMO ZA TEBE, onda nek te boli šta god hoće... @ puskice Gramatika i pravopis su JAKO važni za SVAKU TEMU. A vidim da niste našli za shodno da ispravite grešku pa mi zaista nije jasno kome to prkosite? Prozivali ste prof. Drakulić za znanje iz OSNOVNE ŠKOLE, ali ne date da neko vas proziva ZA ISTU STVAR?

Objavljeno: 30.12.2007 21:21 - ()


0
0
A izvini molim te gramatika i pravopis kao nisu vazni,a? Pa koliko nas ima nepismenih.......

Objavljeno: 30.12.2007 21:21 - ()


0
0
Inace komentari koji su obrisani su bili "jako" vazni za datu temu....Ljudi poceli da se prepucavaju oko gramatike i pravopisa.

Objavljeno: 30.12.2007 13:38 - ()


0
0
koji je imbecil iz pushkica obrisao sve komentare koji su ovde bili!?!

Objavljeno: 30.12.2007 04:53 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

6 + 11

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti