На овај начин студенти, који су уписали факултет 2001 и раније, имају још мало ''форе'' да заврше факултет по старим наставним плановима и програмима. Надамо се да ће у међувремену Скупштина Србије изменити закон и овај рок померити на 2011..
Информациони системи и технологије
Менаџмент
Информациони системи и технологије
Менаџмент
Операциони менаџмент
Менаџмент квалитета и стандардизација
Информациони системи и технологије
Менаџмент
Операциони менаџмент
Менаџмент квалитета и стандардизација
Важне информације
Студентске организације

Постави коментар