Produzen rok za zavrsavanje faxa...

// Категорије: Инфо |
Како сазнајемо, Управа ФОН-а је продужила рок за завршетак факултета до 31.03.2008, оним студентима који су факултет требали да заврше до 31.12.2007 год..
На овај начин студенти, који су уписали факултет 2001 и раније, имају још мало ''форе'' да заврше факултет по старим наставним плановима и програмима. Надамо се да ће у међувремену Скупштина Србије изменити закон и овај рок померити на 2011..
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

19 + 15

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности