Практични и усмени део испита Програмски језици је померен за 2.10.2008. год.. Практични део почиње у 8:00 у IBM сали, док усмени део испита почиње у 10:30.
Pomeren ispit iz PJP...
na sasvim pogreshno mesto si plasirao ovu poruku, bolje baci je na forum. ova vest je za studente III godine, tako da sumnjam da ce iko od studenata II godine chitati istu...
Објављено: 30.09.2008 19:58 - ()
Najnovija vijest koju sam dobo od profesora Martića koji je prodekan za finansije, jeste da postoji velika mogućnost da se odobri kompenzacija i za treću godinu! Naime, na sjednici rektorata održanoj jutros u deset sati donijeta je odlika da se fakultetima prepusti donošenje odlike o mogućoj kompenzaciji. Pošto na FONu ne postoji veliki broj studenata koji bi uz pomoć kompenzacije upisali treću godinu, najvjerovatnije je da će se istima dozvoliti da nakon podnošenja molbe upišu treću godinu sa obavezom da prenijeti ispit polože u prvom, tj. januarskom, ispitnom roku. Narode, muštuluk!
P.S. informacija nije zvanična
Објављено: 30.09.2008 00:06 - ()

Постави коментар