Kompenzacija za starije

// Kategorije: Info |

Danas je na sajtu FON-a osvanula vest koja u najmanju ruku grubo diskriminiše studente koji su iskoristili svoje zakonsko pravo da studije završavaju po starom nastavnom planu i programu.
Naime ti studenti su u obavezi da steknu statutarni uslov za upis četvrte godine, dok studenti koji studiraju po novom nastavnom planu i programu to ne moraju (čitaj: starijima nije odobrena kompenzacija).
Ovim aktom je uprava FON-a nekim studentima dozvolila da kompenzacijski upisuju četvrtu godinu, a nekim ne, a podsećamo vas da svi studenti nastavu pohađaju po istim zakonskim normama. Time je prekršila jedno od osnovnih zakonskih pravila, a to je da svi studenti imaju iste uslove studiranja.  Da li će na ovakvu odluku žestoko delati studentski parlament i studentske organizacije na FON-u, saznaćemo već sutra .
Kako, dotle, nezvanično saznajemo, ugroženi studenti su se sami organizovali u okupljanju ispred zgrade fakulteta sutra ujutro u 9 časova, ne bi li uspeli da dobiju pravo završetka poslednje godine studija po programu po kome su započeli.

Ovo nije normalno dva dana pred krajnji rok za upis oni da stave to????

Objavljeno: 30.10.2007 23:38 - ()


0
0
[b]Ljudi uz vas sam, u istom sam sosu ali stizem u Srbiju za 2-3 nedelje... Bodrim i navijam za nas! Sretno![/b]

Objavljeno: 30.10.2007 21:23 - ()


0
0
Sutra 31.10.07. Svi kojima treba kompenzacija po starom porogramu da dodju ispred 104 u 11.00h

Objavljeno: 30.10.2007 20:34 - ()


0
0
Ja sam overio apsolventski, ali ću se pojaviti sutra da dam podršku kolegama. Stvarno nije korektno!

Objavljeno: 30.10.2007 17:24 - ()


0
0
Sutra u 11h

Objavljeno: 30.10.2007 17:03 - ()


0
0
ovo je cisto jebanje u zdrav mozak.

Objavljeno: 30.10.2007 14:03 - ()


0
0
APSOLUTNA SRAMOTA!!! To ne da je bezobrazluk, vec i cisto zajebavanje. Izgleda da na FON vole onu: "Puj pike ne vazi"

Objavljeno: 30.10.2007 13:59 - ()


0
0
LJUDI U 9 AM SUTRA sala 104

Objavljeno: 30.10.2007 08:11 - ()


0
0
KOOONACHNO LJUDI!!! ajde da se svi organizujemo, ne smeju tako, jedni mogu drugi ne mogu...

Objavljeno: 30.10.2007 02:15 - ()


0
0
Da budemo precizniji: ujutru u 9:00 ispred sale 104. Ko dođe prvi nek spremi neki papir za potpisivanje. Lično mislim da bi potpisivanje trebalo da ima formu: ime i prezime, broj indeksa, godina koja želi da se upiše, predmet za kompenzaciju i broj položenih ispita po godinama.

Objavljeno: 30.10.2007 02:10 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

12 + 1

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti