Kompenzacija za starije

// Категорије: Инфо |

Данас је на сајту ФОН-а осванула вест која у најмању руку грубо дискриминише студенте који су искористили своје законско право да студије завршавају по старом наставном плану и програму.
Наиме ти студенти су у обавези да стекну статутарни услов за упис четврте године, док студенти који студирају по новом наставном плану и програму то не морају (читај: старијима није одобрена компензација).
Овим актом је управа ФОН-а неким студентима дозволила да компензацијски уписују четврту годину, а неким не, а подсећамо вас да сви студенти наставу похађају по истим законским нормама. Тиме је прекршила једно од основних законских правила, а то је да сви студенти имају исте услове студирања.  Да ли ће на овакву одлуку жестоко делати студентски парламент и студентске организације на ФОН-у, сазнаћемо већ сутра .
Како, дотле, незванично сазнајемо, угрожени студенти су се сами организовали у окупљању испред зграде факултета сутра ујутро у 9 часова, не би ли успели да добију право завршетка последње године студија по програму по коме су започели.

Ovo nije normalno dva dana pred krajnji rok za upis oni da stave to????

Објављено: 30.10.2007 23:38 - ()


0
0
[b]Ljudi uz vas sam, u istom sam sosu ali stizem u Srbiju za 2-3 nedelje... Bodrim i navijam za nas! Sretno![/b]

Објављено: 30.10.2007 21:23 - ()


0
0
Sutra 31.10.07. Svi kojima treba kompenzacija po starom porogramu da dodju ispred 104 u 11.00h

Објављено: 30.10.2007 20:34 - ()


0
0
Ja sam overio apsolventski, ali ću se pojaviti sutra da dam podršku kolegama. Stvarno nije korektno!

Објављено: 30.10.2007 17:24 - ()


0
0
Sutra u 11h

Објављено: 30.10.2007 17:03 - ()


0
0
ovo je cisto jebanje u zdrav mozak.

Објављено: 30.10.2007 14:03 - ()


0
0
APSOLUTNA SRAMOTA!!! To ne da je bezobrazluk, vec i cisto zajebavanje. Izgleda da na FON vole onu: "Puj pike ne vazi"

Објављено: 30.10.2007 13:59 - ()


0
0
LJUDI U 9 AM SUTRA sala 104

Објављено: 30.10.2007 08:11 - ()


0
0
KOOONACHNO LJUDI!!! ajde da se svi organizujemo, ne smeju tako, jedni mogu drugi ne mogu...

Објављено: 30.10.2007 02:15 - ()


0
0
Da budemo precizniji: ujutru u 9:00 ispred sale 104. Ko dođe prvi nek spremi neki papir za potpisivanje. Lično mislim da bi potpisivanje trebalo da ima formu: ime i prezime, broj indeksa, godina koja želi da se upiše, predmet za kompenzaciju i broj položenih ispita po godinama.

Објављено: 30.10.2007 02:10 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

4 + 14

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности