Kompanija Apple saopštila je da je od svih dosada prodatih primeraka telefona iPhone, "otključano" njih 250.000, što predstavlja 18 posto od ukupnog broja prodatih telefona. Ekskluzivni prodavac iPhonea u SAD je kompanija AT&T, a prema ugovoru koji su dve kompanije sklopile, iPhone je trebalo da bude upotrebljiv samo u mreži kompanije AT&T. Ubrzo nakon što su otkriveni prvi slučajevi "otključavanja" telefona, Apple je objavio softversku zakrpu koja je onemogućavala upotrebu "otključanih" telefona, međutim hakeri su vrlo brzo pronašli lek i za tu vrstu zaštite.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!

Postavi komentar