"Откључано" 250.000 телефона iPhone

// Категорије: Инфо |
Компанија Apple саопштила је да је од свих досада продатих примерака телефона iPhone, "откључано" њих 250.000, што представља 18 посто од укупног броја продатих телефона. Ексклузивни продавац iPhonea у САД је компанија AT&T, а према уговору који су две компаније склопиле, iPhone је требало да буде употребљив само у мрежи компаније AT&T. Убрзо након што су откривени први случајеви "откључавања" телефона, Apple је објавио софтверску закрпу која је онемогућавала употребу "откључаних" телефона, међутим хакери су врло брзо пронашли лек и за ту врсту заштите.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

10 + 15

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности