AIESEC ове године организује по трећи пут семинар OPEN IT под називом "e-bizz chalenge", који ће се одржати на ФОНу у периоду од 10. - 14. новембра.
Предавања на тему електронског пословања ће држати представници водећих светских и домаћих компанија из света информационих технологија. Предвиђено је да семинар слуша 60 најбољих студената који претходно морају да се пријаве, а њихово учешће ће бити бесплатно.
Свечани завршетак пројекта представља "Company day" који ће се одржати 14. октобра. Више информација можете видети на сајту OpenIT.

Постави коментар