Семинар OPEN IT

// Категорије: Инфо |

AIESEC ове године организује по трећи пут  семинар OPEN IT под називом "e-bizz chalenge", који ће се одржати на ФОНу у периоду од 10. - 14. новембра.

Предавања на тему електронског пословања ће држати представници водећих светских и домаћих компанија из света информационих технологија. Предвиђено је да семинар слуша 60 најбољих студената који претходно морају да се пријаве, а њихово учешће ће бити бесплатно.

Свечани завршетак пројекта представља "Company day" који ће се одржати 14. октобра. Више информација можете видети на сајту OpenIT.

 

Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

17 + 12

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности