BH Telekom protiv M:tela - zbog rominga

// Kategorije: Info |
Sarajevski BH Telekom prijavio je banjalučki M:tel Regulatornoj agenciji za komunikacije (RAK) zbog kršenja licence i stvaranja udružene dominacije. Iz M:tel-a odgovaraju da ni na koji način nisu prekršili licencu za pružanje usluga mobilne telefonije, niti bilo koju drugu regulativu BiH i Evropske unije, već da, naprotiv, "M:tel ide u susret preporukama EU o smanjenju cena roaminga".
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

17 + 17

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti