Сарајевски BH Telekom пријавио је бањалучки M:tel Регулаторној агенцији за комуникације (РАК) због кршења лиценце и стварања удружене доминације. Из M:tel-a одговарају да ни на који начин нису прекршили лиценцу за пружање услуга мобилне телефоније, нити било коју другу регулативу БиХ и Европске уније, већ да, напротив, "M:tel иде у сусрет препорукама ЕУ о смањењу цена роаминга".
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!

Постави коментар