Дивац и Voda voda: Све је по закону

// Категорије: Инфо |
Славни кошаркаш и однедавно власник Voda vode Владе Дивац изјавио је за Blic да је "спокојан као градјанин " Србије јер је Министарство економије и регионалног развоја потврдило да је његов упис у власнички лист предузећа Voda voda урадјен у потпуности по слову закона. "То ме чини као градјанина Србије спокојним. Спокојним јер показује да институције државе поштују материјалне чињенице, а не интерпретације тих чињеница ма од кога долазиле", рекао је Дивац.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

3 + 19

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности