Славни кошаркаш и однедавно власник Voda vode Владе Дивац изјавио је за Blic да је "спокојан као градјанин " Србије јер је Министарство економије и регионалног развоја потврдило да је његов упис у власнички лист предузећа Voda voda урадјен у потпуности по слову закона. "То ме чини као градјанина Србије спокојним. Спокојним јер показује да институције државе поштују материјалне чињенице, а не интерпретације тих чињеница ма од кога долазиле", рекао је Дивац.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!

Постави коментар