Синергија на ФОН-у

// Категорије: Инфо |

У четвртак, 4. децембра, од 10 часова, у сали 201 на Факултету организационих наука одржаће се догађај Sinergija@University, који организују Microsoft Академски програми, у сарадњи са ФОН-ом и Microsoft студентима - партнерима са ФОН-а. Агенда догађаја је следећа:

 

  • Зоран Субић, Microsoft: Microsoft академски програм reloaded
  • ISIC Serbia: Како до ISIC картице и бесплатног Microsoft софтвера?
  • Телеком Србија: студ:нет студентски пакети
  • Ненад Јовичић, PEXIM: .Net Softwere Factory for Banking Domain
  • Борис Малетић, V-Next: Увод у Silverlight 2


Пријава за овај трочасовни сет предавања на: http://ms.fon.rs

"Slinergija"...

Објављено: 01.12.2008 14:11 - ()


0
0
Lopovski!

Објављено: 30.11.2008 15:10 - ()


0
0
Kakvi su to Telekom Srbija: stud:net studentski paketi???

Објављено: 30.11.2008 13:40 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

12 + 18

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности