AMD повлачи Athlon X2 процесоре

// Категорије: Инфо |
AMD је решила да повуче одређени број К8 Athlon X2 модела да би направила простор за прве Quad core и три нова dual core модела. Први модели који ће бити повучени из производње ће бити X2 4000+ и 4200+ за које ће AMD престати да прима наруџбине одмах након нове године. Током првог квартала 2008. исту судбину ће поделити и модели X2 6400 Black Edition, 6000+ као и 5600+. Да би попунила празан простор који настаје повлачењем поменутих процесора AMD ће у току другог квартала представити „нови“ К8 базирани X2 4600+ радног такта 2.3GHz.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

18 + 14

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности