У сарадњи са фондацијом Подржи живот, Унија студената ФОН-а организује свој први пројекат који је уједно и хуманитарног карактера. Реч је о спортском такмичењу које укључује мали фудбал и баскет, а одржаће се предстојећег викенда, односно 2. и 3. априла, на теренима студентског дома “Четврти април”.

Сав новац , прикупљен од котизација које плаћају такмичари за учешће, је намењен фондацији Подржи живот, која путем различитих пројеката овог типа прикупља средства за помоћ најмлађима, а чији је оснивач наш познати глумац Сергеј Трифуновић.
Пријаве тимова су затворене пошто је капацитет такмичења попуњен али Унија студената ФОН-а позива све људе који су расположени да прве пролећне дане проведу кроз осмех и позитивну енергију, да се придруже као пубилка и уз заједничко навијање и неговање спортског духа подрже њихов први пројекат и што је најважније да ’’подрже живот’’.

Постави коментар