Odobrena kompenzacija

// Kategorije: Info |
Kako nam javlja član studentskog parlamenta Mladen Savić, jedan od pokretača studentske inicijative protiv samovolje uprave FON-a, odobrena je kompenzacija i za studente koji studiraju po starom programu. Upis će se održati u petak, 02.11.2007. od 9:00 do 11:00 časova.
Ostaje još samo otvoreno pitanje novog pravila koje je uvedeno ove godine, a po kome studenti koji su kompenzaciono upisali godinu moraju da plaćaju FON-u 11 000 dinara!?! Isečak iz dokumenta: "Student koji zadržava status «na teret budžeta» za nepoložen ispit koji je kompezovao plaća pri upisu školarinu od 11000,00 dinara"
Odlukom Nastavno-naučnog veća od 31.10.2007. godine, odobrava se kompenzacioni upis IV godine studentima koji studiraju po starom nastvavnom planu i programu. Upis će biti realizovan u petak, 02.11.2007. od 9:00 do 11:00.

Objavljeno: 01.11.2007 01:47 - ()


0
0
ljudi, chitajte vesti... "petak, 02.11.2007. od 9:00 do 11:00"

Objavljeno: 01.11.2007 01:44 - ()


0
0
A kad je upis za nas?

Objavljeno: 01.11.2007 01:23 - ()


0
0
BRAVO SHMEKERU jeeee bravo mladjo

Objavljeno: 31.10.2007 20:22 - ()


0
0
pero, nije bilo SAMO dobra volja! nisu smeli da ne odobre!!! zakonski svi studenti imaju ista prava prilikom studiranja!!!

Objavljeno: 31.10.2007 20:21 - ()


0
0
pa to nije tvoje pravo, nego njihova dobra volja :)

Objavljeno: 31.10.2007 20:14 - ()


0
0
Bravo, bravo... Zasto je u opste moralo ovako nesto da se desi? Zasto smo morali da se okupljamo i pravimo spisak da bi nam odobrili ono sto su svima pre toga? Ali neka IZBORILI SMO SE ZA NASE PRAVO!!!

Objavljeno: 31.10.2007 19:52 - ()


0
0
jel ovo sigurno? nece valjda ponovo da se predomisle

Objavljeno: 31.10.2007 16:43 - ()


0
0
Kompenzacija odobrena, a samo je nas par doslo, svaka cast ostalim kolegama... sta bi bilo da nije odobrena???

Objavljeno: 31.10.2007 15:58 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

2 + 5

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti