Kako nam javlja član studentskog parlamenta Mladen Savić, jedan od pokretača studentske inicijative protiv samovolje uprave FON-a, odobrena je kompenzacija i za studente koji studiraju po starom programu. Upis će se održati u petak, 02.11.2007. od 9:00 do 11:00 časova.Ostaje još samo otvoreno pitanje novog pravila koje je uvedeno ove godine, a po kome studenti koji su kompenzaciono upisali godinu moraju da plaćaju FON-u 11 000 dinara!?! Isečak iz dokumenta: "Student koji zadržava status «na teret budžeta» za nepoložen ispit koji je kompezovao plaća pri upisu školarinu od 11000,00 dinara"

Postavi komentar